Україна

В Україні з’явиться перелік об’єктів критичної інфраструктури

Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Службою безпеки України створили міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури, яка стане платформою для створення переліку об’єктів критичної інфраструктури, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу МЕРТ.

«Мінекономрозвитку та СБУ створили міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури, яка стане платформою для створення Національного переліку об’єктів критичної інфраструктури, а також визначення основ категоризації і паспортизації зазначених об’єктів. Експертна група також розроблятиме пропозиції для першого віце-прем’єр-міністра щодо нових інструментів захисту об’єктів критичної інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що експертна група координуватиме діяльність органів державної влади. Її головою призначено Юрія Бровченка – заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Також до складу групи увійдуть інші представники Мінекономрозвитку, а також СБУ, ДФС, ДСНС, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Національного банку України, Антимонопольного комітету України, МТОТ, Держводагентства та Держекоінспекції.

Нагадаємо, серед пріоритетних напрямків розвитку, на які спрямовуватимуть значні кошти в столиці цього року, медична та освітня сфери, оновлення та будівництво міської інфраструктури.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Вкрай дивні “справи” відбуваються в країні. Нині лише тільки створюється (Мінекономрозвитку та СБУ) міжвідомча експертна група з питань захисту критичної інфраструктури та переліком критичної інфраструктури. Адже за часів перебування секрктарем РНБОУ В. Горбуліна і існування в країні Інституту проблем національної безпеки при РНБОУ, вже такий перелік існував. За його допомогою визначалася категорійність окремих об”єктів згаданої інфраструктури та створювався перелік заходів щодо подолання можливих негативних та надзвичайних наслідків. Саме тому і безпека на критичних обєктах інфраструктури і забезпечувала у належному стані техногенну безпеку країни, що і є складовою національної безпеки України. Мабуть згадані “справи”, що так дивують і є причинами неочікуваного НИНІ руйнування шляхопроводів, мостів, аварій на транспорті та підприємствах країни.

Back to top button
Close