Україна

В Україні з’явилась єдина база медичних оглядів

Зазначається, що до кінця року планується підключення до системи близько 3 тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України

Дані медичних оглядів певних категорій осіб віднині в Україні зберігатимуться у єдиній державній базі. Про це повідомляє 1NEWS.

“З вересня 2018 року дані про медичні професійні огляди українців зберігаються в єдиній електронній системі. Таке нововведення МОЗ України впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок… Тепер дані про такі огляди міститимуться в єдиному реєстрі медичних оглядів – надійно захищеній електронній системі”, – наголосили у МОЗ.

У відомстві зазначили, що професійний медогляд українці проходитимуть лише у закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

“Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно. З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи “Електронне здоров’я”. А вже зараз працює мобільний додаток “Медичні огляди”, з допомогою якого контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду”, – розповіли у МОЗ.

Зазначається, що до кінця року планується підключення до системи близько 3 тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступова заміна паперових бланків медичних оглядів на електронні. Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання усіма споживачами відповідної інформації.

Джерело: МОЗ

Back to top button