Україна

В Україні з 28 вересня знову змінюють карантинні зони

Місто Київ перейде в "жовту" зону, а до "червоної" зони буде віднесено міста Тернопіль та Бережани Тернопільської області

Державна комісія з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) на позачерговому засіданні в четвер, 24 вересня, встановила нове епідемічне зонування в Україні з 28 вересня.

Місто Київ перейде в “жовту” зону, а до “червоної” зони буде віднесено міста Тернопіль та Бережани Тернопільської області, – інформує 1NEWS.

Як повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов, у Тернополі та Бережанах, які потрапили до “червоної” зони, запровадять особливий режим роботи міського транспорту та змішаний формат навчання в школах.

Крім того, за словами Степанова, ТЕБ і НС запровадила низку обмежень для цих міст з 28 вересня.

Зокрема, буде обмежено посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення, при цьому висадку пасажирів дозволено.

Також буде обмежено прийом відвідувачів в установах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, установах торговельного і побутового обслуговування.

Ці обмеження не стосуватимуться закладів торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами, банків і страхових компаній, медичних практик, поштових відділень, АЗС тощо.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button