Україна

В Україні з 28 квітня набули чинності обмеження щодо поповнення платіжних карток у терміналах самообслуговування

На грошові перекази з картки на картку (р2р) обмеження не поширюватимуться

Максимальна сума поповнення банківських карток (окрім кредитних) через термінали самообслуговування без ідентифікації клієнта з 28 квітня знизиться з 15 тис. грн на день до 5 тис. грн у зв’язку з набуттям чинності законом про фінмоніторинг.

На грошові перекази з картки на картку (р2р) обмеження не поширюватимуться, оскільки власники карток надали свої дані в банк під час їх оформлення, – повідомляє 1NEWS.

Якщо клієнт проходив ідентифікацію в банку, то додаткова ідентифікація буде не потрібна. Клієнту необхідно буде авторизуватися за карткою або номером телефону в дистанційних каналах або пройти верифікацію за карткою або телефоном у співробітника відділення.

Зазначається, що обмеження для неідентифікованих клієнтів у 5 тис. грн також поширюватимуться на відправку грошових переказів і внесення коштів на депозит, при цьому для здійснення комунальних та податкових платежів, а також для погашення кредитів ідентифікація не потрібна.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада в грудні 2019 року ухвалила в цілому закон про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення, він набуває чинності з 28 квітня цього року.

Більш детально про нововведення читайте в ексклюзивному матеріалі 1News: Покупки більше 5000 гривень тільки з паспортом: як відтепер відбуватимуться електронні розрахунки.

Останні новини

Back to top button