Україна

В Україні виросло сільгоспвиробництво

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 12,9%

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-вересні поточного року становило 5,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомила Державна служба статистики України, – інформує 1NEWS.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 12,9%, а господарства населення – зменшили на 1,4%.

Згідно з повідомленням, виробництво рослинницької продукції за дев’ять місяців цього року зросло на 7,5% порівняно з січнем-вереснем минулого року.

Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах становило 14,9%, при цьому скорочення в господарствах населення становило 0,8%.

За даними Держстату, виробництво тваринницької продукції в Україні в січні-вересні цього року збільшилося на 1,7% порівняно з січнем-вереснем 2018 року.

Зростання виробництва на сільгосппідприємствах становило 6,9%, при цьому в господарствах населення виробництво тваринницької продукції скоротилося на 2,9%.

У Держстаті зазначили, що наведені дані не враховують інформацію c тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

Джерело: УНІАН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close