Україна

В Україні випробували модернізований вертоліт, оснащений авіаракетами

Мі-2СМБ, виготовлений підприємством "Мотор Січ", є успішною модернізацією вертольоту Мі-2 радянського періоду

На Чернігівщині завершився черговий етап випробувань модернізованого вертольота Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8.

Про це повідомив спеціальний кореспондент Інформагентства МО України “АрміяInform” Ігор Березинський, – інформує 1NEWS.

“На Чернігівщині спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки разом з фахівцями підприємства “Мотор Січ” завершили проведення випробувань вертольоту Мі-2МСБ, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С-8″, – сказав пресофіцер.

За його словами, гелікоптер Мі-2СМБ, виготовлений підприємством “Мотор Січ”, є успішною модернізацією вертольоту Мі-2 радянського періоду. У новій моделі замінено двигуни та оновлено бортове обладнання.

Паралельні випробування військової машини проводились і на базі “Мотор Січі” у Запоріжжі. Там чернігівські пілоти літали з адаптованим світлотехнічним обладнанням під застосування окулярів нічного бачення та спеціального захисного шолома.

У ході випробувань фахівці працювали над подальшим удосконаленням вертольоту Мі-2МСБ, зокрема оснащенням його стрілецьким озброєнням калібру 12,7 мм, гранатометами типу УАГ-40 та керованим ракетним озброєнням.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close