Україна

В Україні випробовують новий потяг

Поїзд обладнано рідинними обігрівачами, які забезпечують надійну роботу системи опалення і дозволяють скоротити час на попередній підігрів салону та силових установок перед запуском у зимовий період

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) розпочав випробування нового дизель-поїзда ДПКр-3, які триватимуть більше місяця.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що поїзд вийде на пробіг на відрізку колії Новомосковськ-Балівка.

Наразі тривають роботи із встановлення для проведення міцнісних, гальмівних, динамічних та інших випробувань, які триватимуть більше місяця.

Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – другий вітчизняний дизель-поїзд, створений на КВБЗ. Він має три вагони два моторні і один безмоторний, які розраховані на 170 місць. Місця у вагоні першого класу розташовані за схемою 2х2 та облаштовані розетками з USB-роз’ємами. У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2 та облаштовані індивідуальними розетками.

Поїзд обладнано рідинними обігрівачами, які забезпечують надійну роботу системи опалення і дозволяють скоротити час на попередній підігрів салону та силових установок перед запуском у зимовий період. Сам салон поїзда опалюється спеціальними електричними нагрівачами.

Джерело: пресслужба ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close