Україна

В Україні відновлять телеуроки

Телеканал “Київ” разом з університетом імені Бориса Грінченка оголосили про відновлення проєкту “Відкритий урок”. Цього разу заняття створили за програмою 7, 8 і 9 класів. Учні зможуть відвідати всі предмети, навіть трудове навчання і фізкультуру. Про це телеканал повідомив на сторінці у Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Початок теленавчання запланували після осінніх канікул в ефірі каналу та на його інтернет-ресурсах. Проєкт створили для якісного засвоєння навчальної програми школярами, незважаючи на карантинні обмеження.

Телеканал “Київ” вперше запустив “Відкритий урок” під час весняного карантину. Уроки тривали до 31 травня. Але заняття розробили лише для учнів 11-го класу. Всього відбулось 150 освітніх ефірів.

Викладали матеріал заслужені вчителі України, серед них — Яна Коваль, вчитель хімії та Олександр Худобець — вчитель з історії, а також фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018, який увійшов в рейтинг “Топ 30 до 30-ти”, Олександр Черкас. Він вчитель інформатики, української мови та літератури.

За весь період карантину на сторінці каналу в Facebook телеуроки переглянули 7,64 млн разів. За рейтингом переглядів найпопулярнішими стали уроки з історії і української мови.

Батьки українських школярів негативно налаштовані на дистанційне навчання. Вони говорять, що рівень успішності дітей значно знизився, а вчителі недостатньо приділяють уваги. Даються взнаки і проблеми з технічним обладнанням.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close