Україна

В Україні відкриють 15 вертолітних баз

В Україні відкриють 15 вертолітних баз та центр обслуговування Airbus Helicopters, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу МВС.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив 4 жовтня під час робочого візиту до Франції.

“В Україні ми відкриємо центр обслуговування Airbus Helicopters, створимо додаткові робочі місця. Попередньо ми плануємо, що по всій країні запрацює 15 баз, де будуть розміщуватися наші вертолітні групи. Ключова знаходитиметься в Ніжині, а також вздовж кордонів України. Але вся система буде працювати як єдиний механізм”, – сказав він.

Міністр підкреслив, що система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС надзвичайно складна і потребує детального планування.

Голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що ДСНС вже активно готує персонал і очікує на перші три вертольоти від французької компанії.

Також делегація МВС відвідала завод Airbus Helicopters, де побачила процес складання вертольотів, у тому числі й тих, які будуть поставлені в Україну.

Крім того, представники МВС відвідали Національну базу Служби цивільної безпеки і надзвичайних ситуацій МВС Республіки Франції у місті Нім. Ця служба займається пошуковими та рятувальними операціями, а також координує пошукові заходи. У завдання служби входить медична евакуація, коли, співпрацюючи з медичним флотом, спеціалісти цивільної безпеки надають первинну та вторинну допомогу.

 

 

 

One Comment

  1. Нехай в Україні створять і відкриють сумісний з Францією завод Airbus Helicopters та центри обслуговування своїх Airbus Helicopters. Це розвине національне вертольотобудівництво та створить тисячі робочих місць для українців.

Back to top button