Україна

В Україні вдвічі обвалились ціни на ранню капусту

Слід зазначити, що на сьогоднішній день ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому в 1,6 раза нижче, ніж в ці дні минулого року

В Україні після великодніх свят різко знизилися ціни на ранню капусту. Причиною негативних цінових тенденцій в сегменті капусти нового врожаю стало сезонне зростання пропозиції цієї продукції на ринку.

Про це повідомляє 1NEWS.

Якщо ще в кінці минулого тижня вітчизняна продукція пропонувалася за ціною 20-27 грн/кг (0,74-1 дол./кг), то на кінець тижня українські господарства відпускають ранню капусту за ціною 10-13 грн/кг (0,37 -0,48 дол./кг), тобто за тиждень ціна на цей овоч знизилася в середньому удвічі.

Пропозиції капусти врожаю 2020 року з місцевих господарств, з іншого, – з регулярними поставками капусти з Узбекистану, Албанії та Македонії. Ціни на імпортну капусту нового врожаю стартували від 15 грн/кг (0,56 дол./кг).

Слід зазначити, що на сьогоднішній день ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому в 1,6 раза нижче, ніж в ці дні минулого року. При цьому, багато ключових гравців прогнозують подальше зниження цін.

Свою думку вони аргументують тим, що наразі більшість українських виробників зазнають труднощів з реалізацією своєї продукції, а пропозиція ранніх овочів у господарствах України продовжує щодня ​​зростати.

Джерело: Еast-fruit

Останні новини

Back to top button