Україна

В Україні успішно випробували новий ракетний двигун (ВІДЕО)

Його планують використовувати в якості маршового на третьому ступені ракети-носія «Циклон-4»

На державному підприємстві «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» успішно провели випробування рідинного ракетного двигуна РД861К.
Це був заключний, другий етап доводочних випробувань, – інформує 1NEWS.

“Успішно проведені випробування завершили наземне відпрацювання двигуна РД861К та остаточно підтвердили працездатність конструкції, систем та вузлів двигуна в діапазоні заданих умов експлуатації”, – повідомили у пресслужбі підприємства.

Там додали, що роботи проводилися на першому стенді випробувального підрозділу Південмашу. Під час їх проведення було здійснено цикл вогневих випробувань, який мав 15 включень сумарною тривалістю 1601,6 секунд. Досліджувалася поведінка двигуна на різних режимах експлуатації, у тому числі на граничних.

Двигун РД861К розроблено КБ «Південне» та вироблено на Південмаші. Його планують використовувати в якості маршового на третьому ступені ракети-носія «Циклон-4».

Роботи над двигуном тривали з 2006 року, майже 14 років фахівці конструкторського бюро та заводу відпрацьовували його до належних технічних характеристик.

Також у пресслужбі зазначили, що досягнуті характеристики дають можливість використання РД861К на другому ступені перспективної ракети-носія «Циклон-4М», розроблення якої наразі триває.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close