Україна

В Україні успішно випробували модернізований командирський танк Т-64БВК (Відео)

Модернізацію провели на Харківському бронетанковому заводі

Харківський бронетанковий завод вперше провів глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК, який вже успішно пройшов типові випробування.

Про це інформує 1News.

«Модернізація командирського танка є надвідповідальною, оскільки необхідно не лише значно поліпшити наявні характеристики, а й створити всі належні умови для ефективного керування підрозділом за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби», – розповів директор підприємства Герман Сметанін.

Так, фахівці встановили на танк сучасні прилади спостереження, телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську башту з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм.

Техніка отримала додатковий фільтр грубого очищення паливної системи котла-підігрівача, додаткову камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 метрів.

Крім того, бойовій машині посилили захист кулемета НСВТ і паливних баків, встановили передні гумометалеві екрани та низку інших вдосконалень. Наразі схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ.

Джерело: Укроборонпром

Back to top button