Україна

В Україні триває процес переоформлення ліцензій на здійснення валютних операцій

Національний банк України 4 квітня 2019 року прийняв рішення переоформити генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій ще чотирьом небанківським фінансовим установам, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НБУ.

“Національний банк 4 квітня 2019 року прийняв рішення переоформити генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій ще чотирьом небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют: ТОВ “Фінансова Компанія Магнат”, ПрАТ “Українська Фінансова Група”, ТОВ “Фінансова Гарантія”, ТОВ “Фінансова Компанія Партнер”, – йдеться в повідомленні.

У Нацбанку зазначили, що видані ліцензії на здійснення валютних операцій на підставі Закону України “Про валюту і валютні операції”, який було ухвалено Верховною Радою 21 червня 2018 року і введено в дію з 7 лютого 2019 року, діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися терміном до 3 років.

У НБУ нагадують, що Закон “Про валюту і валютні операції” також передбачає можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв’язку.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close