Україна

В Україні створять єдиний реєстр споживачів газу

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони на своєму засіданні схвалив поправку до законопроекту про національну безпеку, згідно з якою в Україні буде створена єдина база абонентів-споживачів природного газу, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив народний депутат, член Комітету Іван Винник.

“Фактично це призведе до того, що після цього прийняття (в такій редакції законопроекту – ред.) протягом місяця Національна акціонерна компанія Нафтогаз України отримає інформацію про всіх споживачів газу “, – сказав він.

За його словами, облгази зобов’язані будуть всі свої підключення, інформацію про лічильниках, їх номери, прізвища, адреси, де вони встановлені та інше передати в Нафтогазу. “Він (Нафтогаз, – ред.) створить свою базу, а далі буде порівнювати з іншими реєстрами”, – додав нардеп.

Нагадаємо, апеляційний суд округу Свеа задовольнив клопотання ПАТ “Газпром” і виніс наказ про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору між “Газпромом” і “Нафтогазом” в рамках контракту на транзит газу.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. Реестр потребителей – это хорошо. Еще лучше реестр газодобытчиков с указанием владельцев. Что бы знать, в угоду кому так старается МВФ (или соглашается на геноцидские предложения холуев газовых магнатов).

Close