Україна

В Україні стартувала програма підтримки повністю вакцинованих громадян

З 19 до 29 грудня включно триває прийом заявок від повністю вакцинованих громадян на отримання тисячі гривень. Про це пише 1news, посилаючись на Українську правду.

Аби подати заявку на виплату потрібно оформити спеціальну картку “єПідтримка” в одному з банків-партнерів після чого авторизуватися й оновити застосунок “Дія” до останньої версії.

“Переконайтеся, що в застосунку у вас є “зелений” COVID-сертифікат. Зайдіть у розділ Послуги та виберіть єПідтримку, Виберіть для виплати картку єПідтримка.

Очікуйте зарахування коштів від Мінекономіки протягом 10 днів”.

 

Пряма мова міністра цифрової трансформації Михайла Федорова: “Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють.

Розплачуватися можна буде онлайн і офлайн, але лише на вказані категорії українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть категорію бізнесу під час оплати карткою за допомогою МСС-кодів. Це код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрям її бізнесу. У разі оплати карткою єПідтримка він має збігтися з одним із кодів, вказаних у постанові. Витратити гроші ті на категорії товарів та послуг, яких немає в переліку, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою буде неможливо”.

Нагадаємо:

  • “Вакцинальну тисячу” можна витратити на книжки, спортзал, квитки в кіно, театр, музеї, концерти або на перевезення в межах України.
Back to top button