Україна

В Україні розробляють ударний безпілотник “Сокіл-200”

Цілком реально прийняти такий літак на озброєння протягом 1,5 років: почати літати через 9 місяців і 8-9 місяців залишити на випробувальні роботи

Конструкторське бюро “Луч”, яке входить до державного концерну “Укроборонпром”, розробляє ударний безпілотний літальний апарат “Сокіл-200”, макет якого буде представлено на цьогорічній виставці “Зброя та безпека”.

Про це повідомляє 1NEWS.

Наразі вже відпрацьовано близько 85% вузлів та агрегатів майбутнього БПЛА.

“Усі комплектуючі частини безпілотника відпрацьовані: є ракета, є оптико-прицільна станція з лазерною системою наведення – тепер ми просто поєднуємо це в іншому літальному апараті. Спроектувати літальний апарат для КБ “Луч” – це взагалі не проблема”, – цитує Коростельова пресслужба.

За словами генерального конструктора, корисне навантаження майбутнього ударного БПЛА становитиме 200-250 кг, з розрахунку на можливість нести 4 протитанкові ракети типу “Бар’єр” власної розробки та виробництва.

На думку Коростельова, цілком реально прийняти такий літак на озброєння протягом 1,5 років: почати літати через 9 місяців і 8-9 місяців залишити на випробувальні роботи.

На підприємстві готуються представити макет “Сокола-200” у натуральному масштабі на цьогорічній виставці “Зброя та безпека”.

Крім того, генеральний директор ДККБ “Луч” повідомив, що наразі триває процедура прийняття на озброєння ракетного комплексу Р-360 “Нептун”, випробування якого закінчилися нещодавно.

“Процедура включає в себе акти державної комісії, кодифікацію основних частин та комплексу в цілому, і в подальшому наказ міністра оборони та прийняття, так би мовити, на постачання. Нам слід пройти ці процедури, але я думаю, що протягом 1,5-2 місяців ми вкладемося у ці строки”, – повідомив Коростельов та додав, що до кінця 2021 року дивізіон ракетних комплексів “Нептун” вже може бути переданий до війська.

Джерело: Укроборонпром

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close