Україна

В Україні пройшла акція на підтримку журналістів Сущенка та Семени

Сьогодні, 6 червня, о 14:30 біля Київського університету імені Бориса Грінченка Міністерство інформаційної політики разом із викладачами Інституту журналістики та студентами вишу провели акцію на підтримку українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени, інформує 1News з посиланням на Укрінформ.

Про це повідомила завідувач сектору медіакомунікацій та зв’язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк.

«Акція щойно закінчилася. Участь в акції взяли  близько 40-50 студентів і викладачів. Ми обрали двір університету Грінченка, де є інститут журналістики. Багато викладачів зазначили, що вони зокрема їздили і спілкувалися з Сущенком, ділилися своїми поглядами і спогадами», — розповіла Соботюк.

Вона зазначила, що викладачі та студенти утворили напис «Free» на підтримку визволення наших журналістів та написали крейдою імена ув’язнених журналістів.

«Міністерство інформаційної політики провело вже не одну акцію і буде ще робити, залучаючи і регіони, співпрацюючи з освітніми закладами та студентами», — додала вона.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close