Україна

В Україні презентували Центр протидії дезінформації

Основна увага Центру буде приділена протидії поширенню неправдивої інформації в інтернеті та фейків у медіа

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак на зустрічі з послами “Великої сімки”, Фінляндії, Ізраїлю, а також головами представництв ЄС та НАТО в Україні презентував роботу Центру протидії дезінформації.

Про це інформує 1NEWS.

“На жаль, Україна стала дійсно полігоном і центром дезінформації, особливо з боку РФ. І це стосується сьогодні не лише подій на Донбасі та в окупованому Криму, а й практично всіх сфер життя… Сподіваюся, що центр стане не лише українським центром протидії дезінформації, а й міжнародним”, – заявив він.

За словами Єрмака, Центр протидії дезінформації уже розпочав свою роботу, вибудовує комунікацію між усіма держустановами та планує розпочати координацію з іноземними партнерами.

За словами керівниці центру Поліни Лисенко, основна увага буде приділена протидії поширенню неправдивої інформації в інтернеті та фейків у медіа.

“Мета створення центру – акцентувати увагу на важливості захисту інформаційної сфери для національної безпеки України, протидіяти пропаганді, деструктивній дезінформації та кампаніям, а також перешкодити маніпуляціям громадською думкою”, – наголосила Лисенко.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button