Україна

В Україні посилили карантин: на вулицю виходити можна не більше ніж по двоє, обов`язково мати при собі документи

З 6 квітня в Україні вводяться посилені правила карантинного режиму у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби. Відповідне рішення Кабмін прийняв 2 квітня 2020 року, повідомляє 1News.

З 6 квітня заборонено:

  • переміщення групою більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводу дітей);
  • перебувати у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • відвідувати спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові чи прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • перебувати на вулиці без документів, перебувати в громадських місцях дітям до 14 років без супроводу батьків;
  • самовільно покидати місце обсервації чи ізоляції;
  • відвідування установ та закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги.

В той же час у постанові зазначається, що всі особи, які перетинають державний кордон, підлягають обов`язковій обсервації (крім дипломатів, членів міжнародних організацій, водіїв вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних та морських суден, якщо немає підстав вважати, що вони були у контакті з хворою особою).

Відповідне рішення опубліковано на сайті Кабінету міністрів України.

Додамо, що раніше прем`єр-міністр Денис Шмигаль припустив, що з кінця квітня режим карантину можуть послабити. «Спочатку на роботу зможуть піти люди працездатного віку, паралельно буде частково відновлюватись рух громадського транспорту. Водночас, обмеження на прогулянки, масові зібрання та інші розваги будуть діяти, а для старших людей, студентів та школярів карантин продовжать», – зазначив він.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close