Україна

В Україні посилили охорону складів боєприпасів

За наказом начальника Генерального штабу Віктора Муженка посилено охорону та оборону складів і арсеналів зберігання боєприпасів на всій території України, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Генштабу ЗСУ.

“Станом на 7 год. 00 хв. продовжуються заходи локалізації та ліквідації надзвичайної події на 6-му арсеналі. На місці події у цілодобовому режимі продовжує працювати оперативний штаб Збройних Сил України з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Ситуація контрольована”, – зазначається у повідомленні.

Додатково до вже наявної спеціальної інженерної та пожежної, техніки заплановане прибуття ще трьох пожежних танків на територію 6-го арсеналу.

Генштаб нагадує контактний телефон для довідок та уточнень (для громадян):

(044) 454-46-69 – Відділ морально-психологічного забезпечення Озброєння Збройних Сил України.

Продовжуються проводитися відповідні обмежувальні заходи по всій території Чернігівської області та вздовж державного кордону України.

Як повідомлялося, о 3 год. 40 хв. 9 жовтня до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового складу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Із 16-ти кілометрової зони можливого ураження (м. Ічня та 30 прилеглих населених пунктів) евакуйовано понад 12,5 тисяч осіб. Із них, через розгорнуті евакуаційні пункти вивезено 4 тис. 300 осіб, понад 8 тис. 200 осіб виїхали самостійно. З Ічнянської центральної районної лікарні евакуйовано 163 хворих до лікувального закладу смт Парафіївка.

У 11 пунктах прийому евакуйованих громадян організовано гаряче харчування, надається медична та психологічна допомога.

Підрозділами ДСНС врятовано 16 осіб, з них 2 дітей, з 5-кілометрової зони ураження (с. Августівка). Піротехнічними підрозділами відпрацьовано 37 заявок від місцевого населення. Роботи продовжуються.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close