Україна

В Україні подешевшають цифрові відеотюнери

Уряд скасував ввізне мито до 1 січня 2020 року

Кабінет міністрів схвалив законопроект щодо звільнення на термін до 1 січня 2020 року від ввізного мита відеотюнерів цифрового ефірного телерадіомовлення, що підтримують стандарт DVB-T2.

Відповідну ініціативу підтримав уряд, – повідомляє 1NEWS.

Документом пропонується на період впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення звільнити від обкладення ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщення в митний режим імпорту відеотюнери цифрового наземного (ефірного) телерадіомовлення.

При цьому порядок і обсяги везіння зазначених товарів повинні визначатися Кабміном.

Автори законопроекту підкреслюють, що згідно з інформацією Державної фіскальної служби, за умови імпорту такої продукції відповідно до середнього показника 2015-2017 років, ненадходження до держбюджету у відповідному році могли б становити 11,1 млн грн.

Однак, втрати від реалізації законопроекту плануються незначними, виходячи з того, що за вказаною КВЕД класифікуються різноманітні пристрої, а звільнити від ввізного мита передбачається тільки відеотюнери цифрового ефірного телерадіомовлення, що підтримують стандарт DVB-T2.

Як повідомлялося, згідно з даними Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, ефірним способом прийому телесигналу користується 32,3% домогосподарств в Україні, з них тільки 8% приймають ефірний сигнал в цифровому стандарті.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close