Україна

В Україні подешевшав солодкий перець

За відомостями аналітичного відділу оптового ринку, оптова ціна солодкого перцю варіюється на позначці 40-55 гривень за кілограм. Вартість продукту залежить від сорту і кольору. Наприклад, зелений перець коштує значно дешевше. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

В Україні найдорожчий перець – конусоподібний – близько 60 гривень за кілограм. Зелений перець можна купити за 40 гривень, і ця ціна в два рази нижче, ніж за солодкий помаранчевий перець (80 гривень за кілограм).

В цілому ж, багато українських споживачів обурені рекордно високими цінами на овочі та фрукти. При цьому незрозуміло одне, зараз розпал сезону, і ціни повинні бути на прийнятній позначці. Однак експерти не бачать нічого дивного в такій тенденції, оскільки через дощі ягоди набирають зайву вологу і починають гнити, тому частина врожаю відразу йде в сміттєвий бак.

Нагадаємо, що в цьому сезоні фахівці фіксують рекордно високі ціни на такий фрукт, як полуниця: за останні п’ять років продаж роздрібна ціна товару досягла свого піку.

Останні новини

Back to top button