Україна

В Україні почали виплачувати підвищені пенсії

Підвищення пенсій в Україні відбудеться вже цього місяця. Про це заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

«Сьогодні ми розпочинаємо процес виплати вищих пенсій. Як я обіцяв, система готова для того, щоб повністю розрахувати нові пенсії. Для тих, хто вже отримав перші платежі, відбувається доплата, як це передбачено законом. Таким чином ми забезпечимо вже у цьому місяці виплати більше ніж 9 млн українців вищих пенсій, ніж це було досі», — сказав Гройсман.

Він зазначив, що відтепер в Україні буде система, яка гарантуватиме справедливі пенсії. «І це тільки початок оновлення пенсійної системи. Наші кроки передбачають, по-перше, те, що більше в Україні не буде мінімальної пенсії 949 грн. Від жовтня мінімальна пенсія буде 1450 грн», — сказав глава уряду.

Крім того, за його словами, з цього місяця скасовано 15% оподаткування пенсій для тих пенсіонерів, які працюють.

«Я можу сказати, що система, яку ми запровадимо, є справедливою, щоб той, хто більше працював, отримав більше. Але це не разове підвищення. Ми забрали розрахунок пенсій з рук політиків, які постійно на цьому спекулювали, і передали пенсії у руки пенсіонерів», — додав Гройсман.

Прем’єр-міністр запевнив, що відтепер щороку автоматично проводитиметься перерахунок та індексація пенсій, і ніхто не зможе цьому завадити.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

1 thought on “В Україні почали виплачувати підвищені пенсії”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close