Україна

В Україні побільшало безробітних

Про це свідчать дані Державної служби статистики на 1 січня 2018 року. Так, за підсумками грудня 2017 року Держстат нарахував 354,4 тисячі офіційно безробітних українців. Це на 45 тисяч більше, ніж було зафіксовано в листопаді-2017, інформує 1NEWS з посиланням на “Сегодня”.

При цьому кількість безробітних у порівнянні з січнем 2017 року скоротилася – за грудень 2016 Держстат нарахував 429 тисяч осіб. На одну вакансію в грудні 2017 року претендували семеро осіб.

Правда, як раніше зазначав міністр соціальної політики Андрій Рева, безробітних в Україні близько 2 млн осіб, просто тільки 350 тисяч з них перебувають на обліку в службі зайнятості.

Глава секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський раніше розповів “Сегодня”, що незабаром незайнятих громадян в Україні стане менше, а рівень безробіття впаде. За словами Забловського, це станеться через пожвавлення економічної активності в торгівлі і будівництві на тлі значної трудової міграції з країни.

Водночас, керівник аналітдепартамента ГК ForexClub Микола Івченко наголошує, що в першому кварталі безробіття, як правило, зростає і починає скорочуватися ближче до літа. Тому, незважаючи на позитивні тенденції щодо зниження безробіття в 2017 році, в першому кварталі українців може чекати його пік, після чого воно продовжить знижуватися протягом усього 2018 року, вважає аналітик.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close