Україна

В Україні планують відкрити 15 бізнес-центрів

Згідно з прогнозами, у такій ситуації нова пропозиція суттєво перевищуватиме попит, що спричинить подальше відтермінування реалізації запланованих на 2021 рік проектів

До відкриття наприкінці 2020-2021 років заявлено 15 бізнес-центрів (БЦ) загальною орендною площею майже 400 тис. кв. м.

Про це інформує 1NEWS.

Серед заявлених до відкриття проектів класу “А” в компанії називають БЦ на вул. Короленківській, 4 (18 тис. кв. м), ITT Plaza (88,6 тис. кв. м), Sky Towers (77,3 тис. кв. м), Arsenal Plaza (7,8 тис. кв. м), Lavrskiy (21,6 тис. кв. м). У класі “В” очікується добудова двох корпусів БЦ Eleven (20 тис. кв. м), Magnet (33 тис. кв. м), офісний центр на Жилянській (25 тис. кв. м), “Платформа” (15 тис. кв. м), 10F (19,3 тис. кв. м) тощо.

Підвищений попит на офіси до локдауну стимулював розвиток проектів реконструкції будівель в офісні центри, особливо в прицентральних районах Правого берега столиці. Цьому також сприяв брак майданчиків для нових проектів у центрі Києва.

В офісних орендарів залишається інтерес до центрального розташування в силу його зручності та інфраструктури, водночас у силу щільності забудови тут не так багато майданчиків для розвитку нових офісних проектів, що формує затребуваність на такі площі.

Крім того, заявлені до відкриття об’єкти у 2020 році частково зміщують терміни здачі через карантинні обмеження, спостерігається зростання вакантності. Згідно з прогнозами, у такій ситуації нова пропозиція суттєво перевищуватиме попит, що спричинить подальше відтермінування реалізації запланованих на 2021 рік проектів.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button