Україна

В Україні підтверджено ще один випадок захворювання на дифтерію

В Тернопільській області у 47-річного чоловіка підтверджено випадок дифтерії. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Хворий проживає на межі Тернопільської та Хмельницької областей, по допомогу звернувся до лікаря на Тернопільщині, з яким уклав декларацію. За даними МОЗ, чоловік контактував з трьома особами, в т.ч. з однією дитиною. За місцем проживання пацієнта 21 жовтня проведено дезінфекцію.

Відповідно до повідомлення, чоловік щепився від дифтерії у 2017 році, втім даних щодо наявності попередніх обов’язкових 8-ми щеплень за віком немає.

“Щеплення від дифтерії формує антитоксичний імунітет, що захищає від важкого перебігу хвороби. Вакцинація 2017 року сформувала достатній рівень антитоксичного імунітету, що не дав розвинутися важким ускладненням”, – зазначили у відомстві.

У Центрі громадського здоров’я та МОЗ України зауважили, що щеплення від дифтерії рекомендовано Календарем профілактичних щеплень дітям та дорослим кожні 10 років після 16-річного віку.

Вакцинуватися можна у свого сімейного лікаря.

Нагадаємо, 

  • За даними Центру громадського здоров’я, напередодні випадок захворювання на дифтерію у школяра було підтверджено у Києві
  • Раніше два випадки дифтерії виявили в Ужгороді.
  • Загальна кількість хворих за останній тиждень зросла до трьох осіб.

Останні новини

Back to top button