Україна

В Україні найнижчий рівень довіри до соцопитувань за 20 років

Востаннє такий низький рівень довіри до соцопитувань спостерігався на початку 2000-х років, після чого знаходися на стабільному рівні

У жовтні 2018 року 43% українців довіряли даним соціологічних організацій, що вже давно працюють, 20% – не довіряли, інші не мають думки з цього приводу.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Таким чином рівень довіри до даних соціологічних опитувань знизився за останній рік на 4 відсоткових пункти (у 2017 році був 47%). Баланс довіри і недовіри (відсоток тих, хто довіряє, мінус відсоток тих, хто недовіряє) складає +23% (у 2016 та 2017 роках було +36%).

Востаннє такий низький рівень довіри до соцопитувань спостерігався на початку 2000-х років, після чого знаходися на стабільному рівні.

Довіра українців до соцопитувань впала до рівня початку 2000-хwww.kiis.com.ua

Як зазначив генеральний директор КМІС Володимир Паніотто, за останній рік довіра до соціологічних організацій, яка була стабільна протягом десяти років, статистично значуще знизилася. “Скоріш за все, це пов’язано з виборами, з все більш широким вживанням у виборчій кампанії брудних технологій, з використанням фейкових даних, появою псевдосоціологічних компаній, недобросовісною критикою професійних компаній тими, хто вважає оприлюднені дані невигідними для своєї політичної сили”, – додав він.

Джерело: РБК-Україна

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close