Україна

В Україні можуть скасувати державні гарантії за валютними депозитами

З такою ініціативою виступили у Фонді гарантування вкладів

Директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів Костянтин Ворушилін вважає, що державна гарантія не повинна поширюватися на валютні депозити, – повідомляє 1NEWS.

“Я б зняв гарантії за валютними вкладами. Держава повинна гарантувати вклади в національній валюті. Ніхто ж не забороняє населенню тримати заощадження в інвалюті, це особисте побажання кожного. Але я взагалі вважаю, що вартість валютного депозиту повинна бути не більше 1-2%”, – повідомив глава.

При цьому він сказав, коли варто очікувати підвищення гарантій за вкладами.

“Маю велику надію, що восени внесемо законопроект до сесійної зали (про підвищення інституційної спроможності ФГВФО). І в цьому законопроекті сподіваємося прописати всі необхідні позиції, щоб Фонд був більш потужним. І ми розуміємо, що для стабільності держави нам потрібно підвищувати гарантії за вкладами. Думаю, що ми в змозі підвищити гарантії до 800 тисяч гривень, але для цього нам потрібні скоординовані дії всіх – і правоохоронців, і суддів з цілої низки питань, пов’язаних з діяльністю Фонду”, – додав він.

Джерело: FinClub

3 Comments

  1. Советую этому государству не доверять любые деньги … какая то вонючка гарантии отнимает -аферист!!

  2. А держава повынна гарантуваты стабильность гривны. Никто вопрос этот не поднимал, нашелся умник или умники, которые задумали развести население, замороченное “реформами” (одна пенсионная чего стоит), инфляцией, чинушами и проч. За такую пургу нужно немедленно отрывать тушку от портфеля.

  3. Ворушилін,щоб ти сдохло чмо разом з своіми спільниками .ЩОБ ТИ ЗДОХЛО…

Back to top button