Україна

В Україні моніторитимуть хімічні та біологічні загрози

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

В Україні моніторитимуть хімічні та біологічні загрози

Фото: Shutterstock

Мобільні групи оперативно реагуватимуть на надзвичайні ситуації

Також спеціальні мобільні групи перевірятимуть воду та ґрунт на вже звільнених від окупантів територіях.

 

У всіх областях України створили мобільні бригади з моніторингу хімічних, радіаційних та біологічних загроз. Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я у вівторок, 17 травня.

 

Мобільні групи оперативно реагуватимуть на надзвичайні ситуації у разі, якщо росіяни застосують нову заборонену зброю, повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

 

“Проти нас веде війну ворог, який не дотримується жодних правил ведення війни. Тому ми маємо бути готові реагувати на ситуації будь-якого характеру і постійно стежити, чи в нормі показники довкілля. Для цього і працюють створені на рівні Центрів контролю та профілактики захворювань мобільні бригади” , – пояснив Кузін.

 

Крім того, проводяться заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного добробуту на окупованих територіях. Зокрема, на 100% цю роботу вже виконано на території Київської області, на 70% – на Чернігівщині та на 40% – на Сумщині.

 

Йдеться про дослідження якості і безпеки питної води для населення, проведення заходів щодо дезінсекції, дезінфекції та дератизації. Також дослідженню підлягає ґрунт поблизу та навколо місць аварій хімічних об’єктів, сховищ пального, хімікатів, промислових підприємств.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button