Україна

В Україні майже на чверть скоротилось сільгоспвиробництво

Серед основних причин скорочення продукції рослинництва Мінекономіки називає зменшення попиту на продукцію агропромислового комплексу в країнах-торговельних партнерах через карантин, а також низьку врожайність більшості с/г культур в порівнянні з минулим роком

Виробництво продукції сільського господарства в Україні за перше півріччя 2020 року скоротилося на 18,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це свідчить огляд економічної активності за перше півріччя Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, – повідомляє 1NEWS.

Як зазначено в огляді, виробництво рослинницької продукції скоротилося на 56,8%, а тваринницької – на 2,2%. Зазначається, що, зокрема, в червні відбулося значне скорочення обсягів виробництва сільгосппродукції – на 40,6% в річному вираженні.

Серед основних причин скорочення продукції рослинництва Мінекономіки називає зменшення попиту на продукцію агропромислового комплексу в країнах-торговельних партнерах через карантин, а також низьку врожайність більшості с/г культур в порівнянні з минулим роком.

Скорочення продукції тваринництва пояснюється високою затратністю вирощування великої рогатої худоби, а також адаптацією підприємств до нових умов господарювання (зокрема, виробників м’яса птиці).

Джерело: УНІАН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close