Україна

В Україні кількість безробітних зросла вдесятеро

Зокрема, у Києві кількість безробітних збільшилась у півтора рази

В Україні зареєстровано в 10 разів більше безробітних, ніж у докарантінний період, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив сьогодні на засіданні Кабміну.

Про це повідомляє 1NEWS.

Присутня на засіданні народний депутат Інна Совсун запитала, чому після того, як парламент два тижні тому ухвалив зміни до низки законів про допомогу громадянам і ФОПам, які втратили роботу в зв’язку з карантином, Центр зайнятості не проводить таких виплат, посилаючись на відсутність інструкцій. На це Шмигаль відповів, що Кабмін працює над цим “прямо зараз в авральному режимі”.

За його словами, програма постійно вдосконалюється. Він попросив представників Мінсоцполітики найближчими днями розповісти людям, як і куди звертатися за допомогою.

У Київському міському центрі зайнятості від початку карантину, 12 березня, зареєструвалося 4 600 нових безробітних, а загалом з початку року кількість безробітних у столиці зросла на 45%.

Якщо в докарантинний період, з 1 січня до 12 березня 2020 року, зростання у порівнянні з таким же періодом 2019 року відбулось в частині офіційно зареєстрованих безробітних лише на 8%, то з 12 березня по 13 квітня включно таке зростання відбулось в 2,3 рази. Зокрема, 4600 осіб за цей короткий період, за місяць, зареєстровано в 2020 році, і всього 2 тисячі було зареєстровано безробітних в місті Києві у 2019 році.

Джерело: 5 канал/Укрінформ

Back to top button