Україна

В Україні хочуть запровадити двоставковий тариф на опалення

Запровадження двоставкового тарифу може вирішити проблеми підприємств теплопостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пропонує запровадити двоставковий тариф на теплову енергію.

Про це повідомив член НКРЕКП Євген Магльованний, повідомляє 1NEWS.

“Двоставковий тариф – це коли частина енергетичних витрат виражається в умовно змінній частині, залежно від того, скільки (теплової енергії – ред.) споживає споживач. Умовно постійні витрати, які не залежать від споживання, – заробітна плата, ремонти, обслуговування – розподіляються рівними частинами протягом усього року”, – зазначив Магльованний.

Він висловив думку про те, що запровадження двоставкового тарифу може вирішити проблеми підприємств теплопостачання.

“У теплопостачанні витрати на паливо та газ сягають 85% у структурі тарифу. Проблемою для підприємств стає постійне скорочення обсягів споживання, адже споживачі утеплюються і всіляко намагаються скоротити вартість теплопостачання. За рахунок цього процесу умовно постійні витрати підприємств зростають. Важливо їх збалансувати і не призвести до значного підвищення тарифів”, – зазначив Магльованний.

На думку члена НКРЕКП, запровадження двоставкового тарифу дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів та зробити роботу підприємств більш прогнозованою.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

3 Comments

  1. На думку члена НКРЕКП, запровадження двоставкового тарифу дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів ……………………….Это что????Прикол Мапльованного??? Уменьшит финансовую нагрузку??? Каким образом? Людям поднимут оплату в 3 раза выше? Я согласен платить если будет как в Европе, что на фирме директор и 3-4 рабочих, а не штат пенсионеров или чиновников как на собаке блох….. Нашли уменьшение нагрузки….Бандитизм власти …..Все для народа !!! Морги , кладбища и крематории……

  2. Чого гадати і припускати чи можуть такі тарифи щось допомогти підприємствам. В Івано-Франківську (і напевно не тільки в ньому) давно двоставкові тарифи на двох підприємствах теплопостачання. І компетентні члени НКРЕКП повинні це знати і знати як це впливає на роботу підприємств. А ці ЧЛЕНИ займаються хто зна чим і давно вигаданий велосипед видадуть за свій винахід і ще премії за це отримають.

Back to top button
Close