Україна

В Україні хочуть заборонити продаж алкоголю та цигарок до 21 року

Автор запропонованого законопроєкту очікує, що ухвалення цього документу є кроком щодо боротьби із вживанням алкоголю серед підлітків та молоді України

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2646 про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, та пального (щодо заборони продажу алкогольних виробів особам, які не досягли 21 року).

Про це повідомляє 1NEWS.

Документ пройшов розгляд комітетів та тепер оприлюднений для ознайомлення.

Ним вносяться зміни у Закон України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту”, згідно з якими впроваджується заборона на продаж пива (окрім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 21 року.

Автор законопроєкту очікує, що ухвалення цього документу є кроком щодо боротьби із вживанням алкоголю серед підлітків та молоді України, а також зменшення шкідливого впливу на фізичне та психічне здоров’я неповнолітніх осіб.

Тарасенко наводить результати дослідження Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕ), яке було проведене у 2009 році. Згідно з ним, 63 відсотки дівчат та юнаків віком 15-16 років мають досвід куріння, 91 відсотки – вживання алкоголю.

До речі, практика продажу алкогольних напоїв з 21 року діє у низці країн, зокрема у більшості штатів Америки.

Джерело: телеканал ZIK

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close