Україна

В Україні хочуть підвищити штраф за нехтування ременями безпеки до 850 гривень

Зараз такий штраф становить 51 гривню

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за нехтування ременями безпеки і мотошоломами.

Таке рішення ухвалено на засіданні комітету, повідомляє 1NEWS.

Законопроектом пропонується внести зміни до частини 5 статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення та збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень.

При цьому наводяться дані Національної поліції, згідно з якими щороку на дорогах України гине не менше 3,5 тисячі людей та травмуються не менше 35 тисяч. “Тобто кожного дня на дорогах України гине понад 9 осіб. За цими показниками аварійності та наслідками дорожньо-транспортних пригод (ДТП), Україна є одним із лідерів серед європейських країн”, – наголосили у ВР.

Як повідомлялося, законопроект №8492 «Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами)» було зареєстровано у парламенті 18 червня. Його ініціаторами виступила група депутатів, зокрема Антон Геращенко, Вікторія Сюмар, Леонід Ємець, Ганна Гопко та Ірина Геращенко.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

2 Comments

  1. Вопрос первый – и как это будет контролироваться? Так же как и скоростной режим? Вопрос второй – это что – за нас так беспокоятся наши депутаты,что решили поднять так сильно штрафы? А есть еще машины в которых просто-напросто ремней нету , как быть с ними. В стране такой пьяный беспредел, преступность – а нашим депутатам срочно понадобилось повысить штрафы за ремни безопасности – Огромный прорыв в работе депутатов.

Close