Україна

В Україні готуються законодавчо закріпити статус кримськотатарського народу

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

“В Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного, наголошує Президент Володимир Зеленський”, – йдеться в повідомленні.

Як вказано, з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу Зеленський пообіцяв “обов’язково відзначити це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму”.

Зі слів Президента, з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

“Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України”, – заявив Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду опрацювати питання надання державного статусу окремим релігійним святам, зокрема Рамазан-Байраму, Курбан-Байраму, Песаху Рош ха-Шані, Ханукі, Великодню християн західного обряду та іншим.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close