Україна

В Україні дозволять приватним компаніям експортувати зброю

А також будуть зняті усі обмеження щодо прямих контрактів для вітчизняних силових структур у питаннях закупівлі озброєння за кордоном, коли в цьому є потреба

Рада національної безпеки і оборони України готує рішення, яке передбачає дозвіл на прямий експорт та імпорт усім виробникам зброї незалежно від форми власності.

 

Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов під час ІХ Національного експертного форуму у Києві, повідомляє 1NEWS.

«Понад 50% державного замовлення виконується приватними  компаніями. Більше того, я хочу анонсувати, що Радою національної безпеки і оборони готується рішення про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності. Ми плануємо це рішення прийняти найближчим часом. Воно передбачає дозвіл на прямий експорт усім виробникам військової техніки та зброї незалежно від того належать вони державному сектору чи приватному. Ми дозволимо імпорт без обмежень для виробників, незалежно від їх форми власності, для власних потреб та виробництва військової техніки і зброї», – сказав він.

Турчинов додав, що також будуть зняті усі обмеження щодо прямих контрактів для вітчизняних силових структур у питаннях закупівлі озброєння за кордоном, коли в цьому є потреба. На переконання Секретаря РНБО такий крок значно посилить оборонно-промисловий комплекс України.

Джерело: Укрінформ

Back to top button