Україна

В Україні буде створено «Національну вугільну компанію»

Міністерство енергетики та вугільної промисловості у листопаді цього року має створити державне підприємство «Національна вугільна компанія» шляхом реорганізації та злиття державних вугільних підприємств. Це передбачено затвердженим планом заходів на 2017 рік у межах концепції реформування та розвитку вугільної промисловості до 2020 року, опублікованого в «Урядовому кур’єрі», передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Відповідно до розпорядження КМУ від 24 травня 2017 року №733-р, планом заходів передбачається у четвертому кварталі оптимізувати структури відокремлених підрозділів ДП «Національна вугільна компанія», а саме утворення проектно-наукового центру та сервісно-технічного центру з обслуговування та ремонту обладнання, ліквідація непрофільних активів підприємств.

Крім того, планом заходів на 2017 рік заплановане внести зміни до держбюджету на цей рік і виділити 800 млн грн на модернізацію та технічне переоснащення шахт та 100 млн грн на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close