Україна

В центрі зайнятості назвали вакансії з найбільшими зарплатами

У столичному центрі зайнятості станом на 1 листопада 2018 року зареєстровано 8,5 тисяч безробітних. Про це 1News повідомила прес-служба центру.

Як зазначається, серед зареєстрованих безробітних 88% осіб мають вищу освіту, водночас професійно-технічну та загальну середню – всього 6% безробітних.

У службі зайнятості інформують, що у базі даних є велика кількість вакансій з високим рівнем заробітної плати. Так, головний консультант може отримувати понад 37 тис. грн, фінансовий директор та директор з маркетингу — 20 тис. грн, монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації — понад 19 тис. грн., охоронець та директор дошкільного виховного закладу — 17 тис. грн., крановий електрик — 15 тис. грн., монтажник та слюсар — понад 14 тис. грн.

Зазначається, що кількість вакансій, яка налічується у базі служби зайнятості — 12,3 тисяч.

За професійними групами, найбільша потреба на ринку праці для кваліфікованих робітників з інструментом – 20,5%, працівників найпростіших професій (без вимог до освіти та досвіду роботи) – 19,6%, фахівців — 13,5%, працівників сфери торгівлі і послуг — 13,4%, робітників з обслуговування устаткування та машин — 11,8%, службовці та керівники — 4,4%.

Серед вакансій, поданих роботодавцями до столичної служби зайнятості,  найбільший попит за наступними спеціальностями : прибиральник службових приміщень, фахівець, бухгалтер, водій автотранспортних засобів, двірник , продавець-консультант, охоронник, вантажник, сестра медична , спеціаліст державної служби, контролер-касир, слюсар-сантехнік, інженер.    Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,4 тисяч грн.

Разом з тим, у КМЦЗ підкреслили, що наразі найбільший дефіцит кадрів на ринку праці спостерігається на професії: прибиральник службових приміщень, двірник, водій автотранспортних засобів, вантажник, контролер-касир, охоронник, кухар, продавець продовольчих товарів, слюсар-сантехнік, муляр, вихователь дошкільного навчального закладу, швачка, маляр, бетоняр. Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів,  лікарів, сестер медичних, вихователів.

Back to top button