Україна

В центрі Києві відкрили безкоштовну ковзанку

9 грудня в парку імені Тараса Шевченка у Києві відкрилась безкоштовна ковзанка.

«Новорічні фотозони, світлове 3D-шоу на льоду, незвичайна ілюмінація, приємна музика, комфортні зони відпочинку і, звісно, сама ковзанка – подарують вам ніжний і незабутній вечір», – повідомляє прес-служба організаторів.

Організатори зазначають, що відвідування ковзанки безкоштовне, однак кататися можна лише у ковзанах, які надає компанія.

«Необхідно лише залишити на час катання заставу або документ, що засвідчує особу та отримати спеціальні ковзани для зручного катання», – додають у Raffaello.

Причина того, що на ковзанці неможна кататись на власних ковзанах у тому, що поверхня катка виготовлена з високомолекулярного поліетилену.

Ковзани можна орендувати за 200 гривень застави, аби ж за документом, що посвідчує особу. Їх надають від 25 розміру по 47.

Інструктори на ковзанці не передбачені.

Ковзанка відкрита для відвідування щодня з 11 ранку до 21:30.

Нагадаємо, минулих вихідних біля фабрики Рошен на Деміївській площі також відкрили ковзанку. Щоправда, вона не безкоштовна. За вхід доведеться заплатити у будні 120 гривень, а у вихідні – 140. Тут можна кататись на своїх ковзанах, або орендувати. Також навколо ковзанки розмістили фуд-корт з напоями та їжею.

Останні новини

Back to top button