Україна

В центрі Києва встановлять снігову гірку, висотою в п’ятиповерховий будинок

21-22 грудня під Аркою дружби народів працюватиме снігова гірка, де відбудуться змагання серед професійних лижників та сноубордистів «Дабл Тріпл Snow Fest». Про це повідомляє команда don’t Take Fake, яка виступає організатором спільно з «Типовим Києвом».

Організатори зазначають, що це буде один з найбільших у Європі міських сноупарків — висота гірки сягне п’ятиповерхового будинку, а довжина – половини футбольного поля. Це рідкісна можливість для киян побачити такі змагання в історичному центрі, не виїжджаючи на спеціальні майданчики.

Зазначається, що в суботу, 21 грудня, відбудуться відкриття парку та кваліфікаційні тури змагань, а в неділю, 22 грудня, подія продовжиться фіналами з усіх дисциплін та вечіркою.

«Ми впевнені, що спорт може бути міським і масовим, навіть якщо йдеться про гори. Раніше наша команда вже створювала футбольний простір у заводському цеху й будувала найбільший мобільний скейтпарк. Тепер спробуємо перенести гірську атмосферу на дніпровські схили, а спортсменам надамо можливість показати себе тисячам киян наживо», – розповідають у don’t Take Fake.

У назву «Дабл Тріпл» організатори вкладають втілення неможливого — як зробити подвійний і потрійний стрибок одночасно, так і влаштувати центр зимового спорту посеред міста. Водночас команда впевнена, що немає нічого нездійсненного, тому започатковує цей проект.

Під час «Дабл Трiпл Snow Fest» лижники і сноубордисти змагатимуться у трьох категоріях — джибінг, довільна програма та найкращий трюк. Сумарний призовий фонд становить 200 000 грн. За перебігом турніру глядачі спостерігатимуть зі спеціальних трибун і на великому екрані. Також планується онлайн-трансляція.

«Узимку Київ перетворюється на один великий ярмарок шашликів і глінтвейну. Водночас зростає попит на спортивні івенти. Ми робимо «Дабл Тріпл Snow Fest», щоб активні люди дістали можливість проявити себе, а всі інші — насолодитися видовищним шоу та розважитися», – говорить Павло Немерюк з команди «Типового Києва»

Парк працюватиме з 10:00 до 23:00. На території облаштують бари та фудкорт для відвідувачів.

«Ми вирішили поєднати три складові — музику, місто та зиму. Певною мірою надихалися зимовою версією фестивалю Tomorrowland, що відбувається в Альпах, — зазначає учасник команди «Типовий Київ» Олександр Барабошко. — Це буде майданчик, де перетинаються молодіжні вуличні рухи, бренди та креативні індустрії і який водночас цікавий широкій аудиторії»

Генеральним спонсором «Дабл Тріпл Snow Fest» виступає платіжна система Mastercard. Спонсор події — перший спортивний мобільний банк sportbank. Спонсором змагань став найбільш технологічний аутдор-бренд The North Face.

Вхід на територію парку — бекоштовний.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close