Україна

В соцмережі ширяться повідомлення про спробу кіднепінгу в одній зі столичних гімназій

Хвиля занепокоєння і паніки пройшла між батьками київських школярів. Річ у тому, що в одній з київських шкіл стався випадок, коли молоді чоловіки хотіли заманити до своєї автівки дівчат третього класу, йдеться в сюжеті ТСН.

Молодики хотіли замантити дівчаток солодощами, але побачивши, що до них наближається вчитель, поспішили зникнути.

У сюжеті йжеться, що репости про цей випадок ширяться інтернетом і досі. В повідмленні батьків закликають бути обачними і повідомляють їм, що «молоді чоловіки двоє в авто, ще двоє підійшли до дівчат 3-го класу і вмовляли їх сісти в авто, але це вчасно помітила вчитель фізкультури і молодики зникли».

У Дарницькому управлінні освіти, адже в гімназії саме цього району стався випадок, кажуть що лист був розісланий школам, а молода вчителька показала цю інформацію батькам, а батьки сфотографували — і в інтернет.

В Управлінні освіти кажуть, що лист був для внутрішнього користування, але  розголошенням задоволені.

Директор гімнізії №287 Олена Юрчук запевняє — кіднепінгу не було, але чоловіки до дівчат підходили — правда. «Потім дівчата сказали вчительці фізкультури, що тих чоловіків, які кликали їх у машину, не знають. Пропонували морозиво, але дівчат ніхто не чіпав», — зазначила директор.

Психологи радять навчити дітей в разі небезпеки не соромитися кликати на допомогу, а батькам зайвий раз не сіяти паніку.

У соцмережах поширюються повідомлення про спроби викрадення маленьких дівчат

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close