Україна

В розпорядженні єврокомісара вже є «План Маршалла» для України

Єврокомісар Йоганнес Ган має в розпорядженні проект «плану Маршалла», але вважає, що Єврокомісія вже зараз має необхідні інструменти для його виконання, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Про це комісар заявив на Форумі громадянського суспільства СхП Йоганнес Ган, повідомляє з Таллінна кореспондент «Європейської правди».

«Я отримав план Маршалла від міністра закордонних справ Литви», — повідомив він.

Йоганнес Ган не став чітко прогнозувати, чи буде затверджений цей документ, однак скептично оцінив потребу в його схваленні.

«Зараз всі і всюди говорять про «плани Маршала», можна говорити, що є «інфляція планів Маршалла» – є плани для Африки, для України, ще для когось».

На думку комісара, Єврокомісія має необхідний інструментарій для підтримки України, і запевнив, що гроші будуть виділятися виключно із вимогами проведення реформ.

«Ми готові давати гроші, але не будемо давати їх без чітких критеріїв. Вибачте, що маю це говорити, але рівень довіри не дуже високий, і тому ми платимо, коли щось було зроблено», — наголосив він.

Комісар також вважає, що для залучення інвестицій потрібен не план, а зміна бізнес-клімату.

«Україна на 80 місці за привабливістю бізнесу. Тобто Україні є багато що зробити, щоби зробити свої бізнес-середовище більш привабливим», — пояснив він.

Раніше повідомлялося, що «План Маршалла» про довгострокову підтримку України, офіційно підтриманий Європейською народною партією, буде представлено на саміті Східного партнерства в Брюсселі.

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close