Україна

В Росії відкрили понад 300 кримінальних справ проти українських силовиків

Велика частина цих кримінальних справ з'єднані в кримінальне провадження, в одну велику кримінальну справу про застосування заборонених засобів, методів ведення війни на південному сході України

Слідчий комітет Росії з 2014 року порушив понад 300 кримінальних справ стосовно представників силових структур України.

Про це повідомив керівник другого слідчого відділу Управління з розслідування злочинів, пов’язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни, ГСУ СК РФ Дмитро Маньшин, – інформує 1NEWS.

“З 2014 року і до сьогодні порушено понад 300 кримінальних справ, в рамках яких зафіксовано вже понад 380 епізодів злочинної діяльності. Велика частина цих кримінальних справ з’єднані в кримінальне провадження, в одну велику кримінальну справу про застосування заборонених засобів, методів ведення війни на південному сході України … в цю цифру входять близько 250 кримінальних справ, які були порушені проти представників різних силових структур України”, – заявив Маньшин.

За його словами, на сьогодні в рамках цих справ до відповідальності притягуються 73 особи з силових структур України, в тому числі 20 представників вищого командування збройних сил.

Він також зазначив, що слідчі органи Росії допитали понад 143 тис. осіб, більшість з яких перетнули кордон РФ з території Донбасу.

“На сьогодні я можу сказати, що допитано вже понад 143 тис. осіб, з моменту порушення перших кримінальних справ з 2014 року. Слідчими ці люди допитувалися в якості свідків, всі свідчення фіксувалися, аналізувалися. З цієї величезної маси більше 20 тис. осіб визнані зараз потерпілими у кримінальних справах і більше 2 тис. з них – це діти”, – сказав він.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close