Головна / УКРАЇНА / В парламенті високо оцінили працю українських науковців щодо реформи у сфері децентралізації

В парламенті високо оцінили працю українських науковців щодо реформи у сфері децентралізації

Народний депутат України Оксана Юринець

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Проблеми, які досліджуються у колективних монографіях «Місцеве самоврядування в Україні: Євроінтеграційний шлях» і «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні»,  є дуже глибинними та надзвичайно актуальними для нашої країни. Про це зазначила народний депутат України, член Комітету Верховної ВРУ з питань європейської інтеграції Оксана Юринець, передає УНН.

Політик висловила високе вшанування та щиру подяку за працю українських науковців у сфері місцевого самоврядування та децентралізації.

“Як голова підкомітету з питань регіонального і транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, роблю все від мене залежне для забезпечення прогресивного руху нашої держави в Європейському напрямі”, – повідомила О.Юринець.

Вона також висловила переконання, що розвиток та впровадження процесів децентралізації має бути одним із першочергових завдань державної влади України з міркувань політичних і гуманітарних переваг.

Нагадаємо, напередодні українським політичним діячам, відповідальним за початок та організацію процесів децентралізації в країні, українські науковці презентували покроковий інструмент втілення реформи децентралізації в Україні.

Також нагадаємо, що у травні 2016 року головний редактор монографій «Місцеве самоврядування в Україні: Євроінтеграційний шлях» і «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні» Руслан Плющ, був нагороджений дипломом переможця в номінації “Наукове видання” на виставці-форумі “Українська книга на Одещині”.

Источник: unn.com.ua

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде висвітленОбов'язкові для заповнення поля відмічені *

*

1 × 1 =

x

Перевірити також

7694c7ce76831d80c3478b36b737bbf8

У Канаді відбулися сутички між ультраправими та їх опонентами

У столиці канадської провінції Квебек місті Квебек-сіті відбулися сутички між учасниками мітингу ...

6da0e55f146476b332cd6e3834b349a2

Україна виборола чотири медалі у перший змагальний день Універсіади

На 29-й в історії літній Універсіаді в тайванському місті Тайбей були розіграні ...

646c701bbb9aadd38a879406a86711c6

Польша, 6-й тур: Лех на выезде победил Термалицу, Висла уступила Легии

После неудачного старта в чемпионате, варшавская «Легия» постепенно реабилитируется перед своими болельщиками. ...