Україна

В парламенті високо оцінили працю українських науковців щодо реформи у сфері децентралізації

Народний депутат України Оксана Юринець

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Проблеми, які досліджуються у колективних монографіях «Місцеве самоврядування в Україні: Євроінтеграційний шлях» і «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні»,  є дуже глибинними та надзвичайно актуальними для нашої країни. Про це зазначила народний депутат України, член Комітету Верховної ВРУ з питань європейської інтеграції Оксана Юринець, передає УНН.

Політик висловила високе вшанування та щиру подяку за працю українських науковців у сфері місцевого самоврядування та децентралізації.

“Як голова підкомітету з питань регіонального і транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, роблю все від мене залежне для забезпечення прогресивного руху нашої держави в Європейському напрямі”, – повідомила О.Юринець.

Вона також висловила переконання, що розвиток та впровадження процесів децентралізації має бути одним із першочергових завдань державної влади України з міркувань політичних і гуманітарних переваг.

Нагадаємо, напередодні українським політичним діячам, відповідальним за початок та організацію процесів децентралізації в країні, українські науковці презентували покроковий інструмент втілення реформи децентралізації в Україні.

Також нагадаємо, що у травні 2016 року головний редактор монографій «Місцеве самоврядування в Україні: Євроінтеграційний шлях» і «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні» Руслан Плющ, був нагороджений дипломом переможця в номінації “Наукове видання” на виставці-форумі “Українська книга на Одещині”.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close