Україна

В ОРДЛО тисячі людей щодня змушені стояти у чергах за безкоштовними обідами (фото)

Економічні реалії змушують місцевих мешканців шукати способи прогодуватися, інформує 1NEWS.

Волонтери організації «Їжа життя. Донецьк» оприлюднили статистику за минулий тиждень. За 5 днів із понеділка до п’ятниці організація забезпечила 6224 гарячими обідами мешканців Донецька, Харцизька, Макіївки, Зугреса на території ОРДЛО. Ще 200 гарячих обідів волонтери роздали у підконтрольному Україні Краматорську.

Як свідчать опубліковані дані, найбільший попит на безкоштовну скромну їжу існує у Донецьку, де протягом тижня роздали 5616 обідів. У підконтрольному українській владі Краматорську було роздано найменше обідів – всього 200 за тиждень.

Як повідомляють волонтери, останнім часом постійними клієнтами безкоштовної роздачі гаряої їжі стали діти. Все частіше в чергах за їжею стоять діти шкільного віку, яких по кашу та хліб відправляють батьки. Економічні реалії «республіки» – зростання цін, затримка зарплат, які і без того вкрай низькі, змушують людей шукати різні способи виживання.

Нагадаємо, благодійна організація «Їжа життя. Донецьк» із 2014 року роздає гарячу їжу тим, хто опинився на межі виживання у Донецькій області, здебільшого, на її непідконтрольній українській владі частині. На даний час працюють кілька пунктів роздачі, кожен з яких стабільно збирає сотні людей щодня.

П’ять днів на тиждень (з понеділка по п’ятницю) працюють пункти харчування для малозабезпечених у непідконтрольних Україні Донецьку, Харцизьку, Макіївці, Зугресі та у підконтрольному Україні Краматорську.

 

 

 

 

 

Back to top button