СвітУкраїна

В окупованому Криму триває пожежа в районі урочища Уч-Кош

У анексованому Криму другий день триває пожежа в районі урочища Уч-Кош, між Ялтинським та Кримським заповідниками, пише 1NEWS, посилаючись на УНІАН.

Як повідомляється на сайті підконтрольного окупантам “Головного управління МНС” в Криму, станом на 15:00 12 серпня площа пожежі становить 19 га.

До гасіння залучають додаткові сили, в тому числі авіацію та волонтерів.Зазначено, що наразі відвідування гірської зони в районі урочища “Уч-Кош” заборонено.Інформація про загоряння лісової підстилки в урочищі «Уч–Кош» (міський округ Ялта) надійшло до надзвичайних служб 11 серпня, о 16:21.Тим часом, в соцмережах з’являються відео пожежі під Ялтою.

Нагадаємо, в серпні минулого року в Криму на території античного Пантікапея спалахнула пожежа. Вогонь знищив рослинність в районі місця проведення розкопок давнього городища, а також поруч з руїнами акрополя, які є популярною пам’яткою і однією з «візитних карток» Керчі.

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Не самый лучший денечек наступил в 18 марта 2014 года и продолжается по сей день. Эти срусски даже не могут потушить пожар… уничтожат они наш Крым….

Back to top button
Close
Close