Україна

В Офісі Зеленського хочуть звільнити трьох міністрів з уряду Шмигаля – ЗМІ

Йдеться про міністра економіки Ігоря Петрашка, міністра фінансів Сергія Марченка та міністра інфраструктури Владислава Криклія

В Офісі Президента України вирішили звільнити трьох міністрів уряду Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, а саме очільника Мінекономіки Ігоря Петрашка, очільника Мінфіну Сергія Марченка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Про це повідомляють джерела УНН та Української правди, – інформує 1NEWS.

В Офісі Президента ухвалили політичне рішення звільнити з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та міністра фінансів Сергія Марченка.

Загалом ухвалення такого рішення пов’язане з провалом у фінансовій політиці та переговорах з міжнародними фінансовим партнерами, зокрема, з МВФ.

Наразі невідомо як швидко буде формалізоване рішення, адже звільняє міністрів ВР за поданням прем’єра.

А заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко пропонує призначати чинного голову Укравтодору Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, яку нині обіймає Владислав Криклій.

“Зараз зняти весь уряд не вдасться, але є кілька міністрів, яких будуть міняти окремо. Наприклад, главу Мінінфраструктури Криклія. На його місце Тимошенко пропонує поставити свого друга главу Укравтодору Кубракова”, – заявив один із поінформованих членів уряду.

Таким чином, Тимошенко намагається брати участь у переформатуванні Кабміну, хоча його напрямком відповідальності в Офісі наразі є регіональна політика.

Back to top button