Україна

В Офісі Президента порахували, що за компенсацію «ПриватБанку» для Суркісів можна 10 років фінансувати нову українську школу

В Офісі Президента не погоджуються з рішенням суду про примусове стягнення з «ПриватБанку» майже 10 млрд грн. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила заступниця глави ОП Юлія Ковалів.

«Правосуддя має відбуватися справедливо, виважено і «креативу» тут точно не має місця. Тільки справедливий і неупереджений розгляд справ по суті може назватися правосуддям і може претендувати на довіру», – зазначила вона.

Ковалів додала, що Міністерство фінансів, Національний банк, Приватбанк та Уряд не погоджуються з винесеним рішенням та будуть захищати інтереси держави і банку в апеляційному суді.

«Хочу наголосити, що державний ПриватБанк є частиною стабільної та прозорої банківської системи. Показники банку відповідають нормативам Нацбанку та очікуванням вкладників і держава буде захищати свої інтереси та інтереси громадян», – зазначила заступниця глави Офісу Президента.

Ковалів додала, що у випадку примусового стягнення коштів з «Приватбанку», а це кінцево з державного бюджету і платників податків, це фактично видатки, співставні з:

– 10-ма роками фінансування нової української школи, де ростуть і вчаться наші діти;

– 500 км відремонтованих доріг, які зшивають країну;

– 2 сучасні дитячі лікарні такі як «Охмадит», де можна врятувати сотні і тисячі дитячих життів.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до державного ПриватБанку про обслуговування депозитів, конвертованих у капітал банку під час націоналізації, заборгованість за якими позивачі оцінюють у $350 млн (понад 9 млрд грн).

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close