Україна

В Одеському СІЗО ув’язнена напала на інспектора

В Одеському СІЗО ув'язнена напала на інспектора, за даним фактом проводять внутрішні перевірки. Про це повідомляє «7 канал».

Як повідомляється, в СІЗО Одеси після відбою в одній з камер виник конфлікт між ув'язненими. Одна з ув'язнених загрожувала сусідам по камері фізичною розправою.

«До ув'язнених направили резервну групу з фельдшером, щоб їх заспокоїти. Відкрили двері камери, одна з жінок вибігла і кинулася з кулаками на співробітницю СІЗО. Нападницю ізолювали від інших жінок», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на даний час за вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 342 Кримінального кодексу України. Стан співробітниці СІЗО і ув'язненої задовільний.

«У нас проводиться внутрішня перевірка даного факту і ув'язнену буде притягнуто до суворої дисциплінарної відповідальності», — повідомив в. о. начальника Одеського СІЗО Володимир Мастицький.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура повідомила про підозру в організації тортур ув'язнених в Одеському СІЗО в. о. начальника Південного регіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close