Україна

В Одеській міськраді спалах коронавірусу: захворіли одразу кілька заступників мера

Діагноз COVID-19 підтвердився у заступника Одеського міського голови Павла Вугельмана, пише одеське видання «Думская» з посиланням на джерела.

Сам Вугельман на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сьогодні стало відомо, що людина, з якою він контактував, захворіла на COVID-19.

«Це черговий доказ того, що вірус ближче, ніж нам здається і в наших власних силах дотримуватися всіх правил, піклуватися про здоров’я своє та оточуючих», – пише заступник міського голови Одеси.

Він додав, що виконує всі правила поведінки в даній ситуації: перебуває вдома, не контактує з іншими людьми і продовжує роботу дистанційно. «Це дозволить не ризикувати здоров’ям моїх близьких і колег. Як тільки закінчиться термін самоізоляції – відразу ж повернуся на робоче місце і продовжу свою роботу вже там. Дотримуйтесь вимог медиків, про які ви, звичайно ж прекрасно знаєте», – додав Вугельман.

🦠Сегодня стало известно, что человек, с которым я контактировал, заболел COVID-19. ☝️Это очередное доказательство…

Опубліковано Pavel Vugelman Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Додамо, що сьогодні вранці стало відомо про те, що коронавірус також виявили у в.о. віце-мера Дмитра Жемана.

На своїй сторінці у Facebook він відреагував на повідомлення із побажанням одужувати.

Поправляйтесь Дмитрий Жеман!

Опубліковано Галюсею Полищук Понеділок, 3 серпня 2020 р.

Як додає «Думская», ще одна високопоставлена чиновниця Одеської мерії – віце-мер Світлана Бедрега, поки чекає своїх результатів ПЛР-аналізу.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close